Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Porcelana LUBIANA

Zgłoś do moderatora
Lubiana to bardzo dobrej jakości polska porcelana, nic więc dziwnego że coraz częściej można ją spotkać w kawiarniach i restauracjach. Również ją polecam, serwis obiadowy na 12 osób kupiony w zeszłym roku w sklepie kuchniasklep (tutaj link dla zainteresowanych - https://kuchniasklep.pl/lubiana-m-2.html ), mimo że jest dość często używany, nie nosi jeszcze żadnych śladów zużycia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WISTIL 2,73% 56,50 2018-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.