Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: 32,60%

Re: Pora na ABW

Zgłoś do moderatora
Panie Adamie nie tu jest problem że na NC najprawdopodobniej stracimy wszystko z powodu złej inwestycji bo to jest giełda a inwestycje w NC są z zasady ryzykowne ...problem w tym że spoko jest genialnym projektem a IGS był co najmniej dobry projektem problem że za naszymi plecami wydrenowano Polską firmę przekazując jej wszystkie super pomysły bez wcześniejszego informowania nas o prowadzonych rozmowach o chęci zbycia tych udziałów a przykrywając to nic nie znaczącymi info ... a co najgorszego finventur został GOŁY bo przecież nawet z igs nie otrzymał zapłaty a obecna wartość igs to około 200mln mogę się mylić za to spoko przekazano pod stołem za darmo a raczej za mgliste obietnice.... staram się przekonać chociaż część inwestorów z forum że to dokładnie taki sam przekret jak Amber Gold bi ci co zaufali szefostwu zostali oszukani a tu ludzie jak w amoku piszą trzeba trzymać bo panika najgorsza i może jeszcze się uśredni ... to jakiś koszmar czy na prawdę tylko ja widzę zaplanowane oszustwo a reszta fajnego papcie Hamedova.... jeszcze można wszystko albo chociaż część uratować oczywiście poza IGS tylko spoko musi wrócić do finventura a oszuści tam gdzie ich miejsce a tu wszyscy jak w amoku bo przecież odbije DRAMAT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR 11,63% 0,48 2023-02-02 09:47:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.