Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

Re: Pora na ABW

Zgłoś do moderatora
Z całym szacunkiem paru leszczy jak my nie wywołają paniki to zabobony.. a pytanie do Ciebie finventur sprzedał igs GDP czy sfinalizowali transakcję opłacili te akcje ??? Pytanie drugie GPD ma akcje spoko które ma wprowadzić do spac w przeciągu 5 miesięcy...pytanie jeżeli przez 5 miesięcy finventur załóżmy ogłosi upadłość komu gdp zaplaci za igs i komu zwróci akcje spoko .... jestem na różnych forach i z całym szacunkiem mówienie że jakieś leszcze jak ja coś napisały i uwalili kurs to dziecinada tak jak i spółdzielnie itp... ja bardzo bym chciał żeby to rosło bo mam tego sporo ale nie chciałbym przeżyć tego co w życiu przeżyłem 2 razy raz na Universalu gdzie też wszyscy do końca wierzyli i w ciągu jednego dnia obudzili się goli drugi to Elektrim może pamiętasz jednavz najmocniejszych spółek o GPW na której jestem od jej powstania więc proszę nie pisz flupit że ktoś kurs uwala

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR 11,63% 0,48 2023-02-02 09:47:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.