Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: 82,32%

Re: Pora na ABW

Zgłoś do moderatora
Co znaczy rozwiążą??? Umowa jest zawarta..jaka podstawa miała by być do rozwiązania umowy ??? Ostatni punkt to jest nie wprowadzenie spoko do notowań w SPAC a do tego jeszcze 5 miesięcy niby dla czego Global miałby oddać spoko finventurowi??? ... w najlepszym układzie za parę miesięcy finv dostanie jakieś udziały w jakimś spać o bliżej nie określonej strukturze... i co ??? Z czego utrzyma przez ten czas zarząd pracowników biura kancelarie... zadam inaczej pytanie bo może wy wiecie a ja coś przegapiłem z czego finv jako spółka gieldiwa będzie się utrzymywał i jaką będzie prowadził działalność przez ten czas gdy obejmie jakieś udziały??? A udziały nie są dochodem...może nastepna emisja akcjib po obiecane 2,8 czy 3,6 tylko kto i pod jaką działalność finv ma wyłożyć kasę bo wszyscy jak jeden jesteśmy tu bo finv miał igs i spoko ... a co ma teraz finv ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR 5,77% 0,66 2023-01-27 15:48:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.