Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,81%

Re: Popyt jest przeogromny

Zgłoś do moderatora
W ostatnich dnia zostały dopuszczone akcje motywacyjne łacznie bodaj kilkadziesiąt tys (już nie pamiętam czy trzy serie (3*18.6 tys).
I jakąś ilość widać, że w ostatnich dniach trafiła w rynek przy czym według mnie takie coś ma kròtkoteminowe znaczenie a co więcej wręcz dla popytu powinno być traktowane jako okazja a nie jest i myslę, że wpływ na to może mieć niepewność odnośnie dynamiki wzrostu na tak konkurencyjnym rynku, ktòra odbywa się kosztem rentowności w przeliczeniu na liczbę subskrypcji. Niedługo wyniki za I kw. i decyzję odnośnie kwoty dywidendy i to będa z pewnością impulsy tylko czy on plus czy in.minus?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,61% 16,50 2023-09-27 11:07:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.