Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,81%

Re: Popyt jest przeogromny

Zgłoś do moderatora
Jasne, że może to być powodem. Do tego free float jest jakieś 2%. Praktycznie wszystkie akcje są w rekach dwóch osób. Więc nie ma z czego kupować. W 2020 roku główny akcjonariusz coś sprzedawał wiec sie działo. Teraz po co ma sprzedawac, jak ma dywidendę. Ci mniejsi co mają akcje też nie chcą kupować.
Póki firma ma zyski na tym poziome, nic się nie zmieni.
Moze te nowe obszary działalności dadzą jakiś impuls.
Cały czas myślę, że spolka pojawila się na gieldzie, głównie z powodu uwiarygodnienia się w polskim świecie VOD. Wcześniej kojarzona była z piratami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,61% 16,50 2023-09-27 11:07:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.