Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,55 zł , zmiana od tamtej pory: -16,11%

Re: Popyt jest przeogromny

Zgłoś do moderatora
Nie kupuj. Będziesz siedział na akcjach i nie sprzedasz. Kurs jest na "stałym poziomie", nie ma obrotów. Jak odetną dywidendę od kursu, bedziesz długo siedział z akcjami po17 zł.
Lokaty, aktualnie nie przefladałem. Te co niedawno spotkałem, to było 8% na nowe środki i przez pierwsze 3 miesiące. 8% w skali roku oczywiscie. A więc za te 3 miesiace daje 2%.
Brzydko powiedziane, ale nieco wpadła w marazm. Wyniki szału nie robią. Stara się rozbudować biznes.
Sukces jest taki, że firma trzyma się wśród mocnej konkurencji. Ma swoje miejsce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 16,40 2023-09-27 12:56:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.