działa ,to widac po kursie jaki był i jaki jest ,dobra rada -zdaleka od spółek gdzie siedzi patrowicz ,tam jest płacz i zgrzyt zebami ,zarabia on i kulku z nim powiazanych ,a reszta siedzi ubrana na miesiace a nawet na lata -przykłady sa na innych spółkach