to co było przez kilka sesji to prowokacja ,kurs szybko nie powinduje w górę ,nie ma pod co ,spółka utraciła zaufanie u akcjonarjuszy obecnych i przyszłych ,nabrała charakteru spekulacyjnego ,a nie inwestowania w markę,moga sie szykować wpuszczenia nowych akcji wiec kurs bedzie leciał w dół,pod koniec padziernika patrowicz-zwany donem żelowanym -kończy mu sie zakaz sprzedazy akcji ,podwinduje kurs ale niewielu wejdzie w tę dystrybucję