Już pomijam fakt, że macie problem z wprowadzeniem akcji do notowań. Dziwne, bo macie autoryzowanego doradce Platinium Investment sp. z o.o., a on juz Borucie pare razy "mocno pomagał". Nie tylko im ...
Chyba, ze czekamy na cos (kogos) jeszcze :).
re i cierpliwi to na rente babci czekaja, a mark na zasilek dla bezrobotnych.