Oczywiscie ze sa kwestia czasu a przyczyna tego jets fakt ze caly rynek odplynal a stalo sie na 4 dni przed wyborami parlamentarnymi.Tylko ile to spadalo?>Niedawno cena oscylowala bite 3 zl i co jest ,dzisiaj. skad ten entuzjazm?Trzeba realnie spojrzec na sprawe i wskazniki a nie sie oszukiwac i patrzec w niebo z modlitwą.jak bedzie czas pokaze .W tej chwili nie mam bladego pojecia o tym co sie w spolce dzieje ale sadze ze jesli te wyniki rzeczywiscie sie nie poprawia to w dlugim terminie cena 1 zl sie pojawi.
ta fala wzrostowa wedlug Gwardiana ma byc dluga i doprowadzic indeksy powyzej zalamania sprzed Grecji oby tak sie stalo.Heck