Namawianie na kupno akcji pcguard pewnie nie ma sensu,bo kurs podciągną grubasy jak tylko będą chcieli,ale dziwi mnie mały popyt bo spółka jest dobra,natomiast jak urośnie do 1,80 to się wszyscy zaczną rzucać na zakupy.Sytuacja sie wyjaśniła na rynku na kilka tygodni,a spółka jest tania.Podobnie było na CDR za 3,80 nie było chętnych a wczoraj ku mojemu zadowoleniu za 5,70 ludzie się "zabijali",żeby kupić.Uważam,że warto mieć ją w portfelu,zwłaszcza przy tych cenach.