chyba fantazja cię poniosła z porównywaniem SB do ursusa.
tam przynajmniej coś im na konto przelali, tu jeszcze daleko do czegokolwiek - zawsze można zerwać tą umowę.
no i jestem ciekaw co to za centrum badawczo- rozwojowe, myślę że jest to ich centrum i robią tu zwykły wałek, który za jakiś czas ujrzy światło dzienne i nagle zjazd na 10gr.
a przypomnijcie mi bo jakoś nie pamiętam - ile to tych super czujników sprzedali i chyba do końca 2016 miła być jakaś określona sprzedaż, bo nie pamiętam bym to gdzieś widziała.
SB - softpralnia