Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 889,00 zł , zmiana od tamtej pory: 74,33%

Re: Podatki .. zgroza !

Zgłoś do moderatora
@łukasz-spekulant
sorki , ale nie podaję publicznie takich informacji
w sumie - to bez znaczenia , bo każdy przypadek jest inny
mogę Ci tylko doradzić abyś ten aspekt - w swoim konkretnym przypadku ,
szczególnie przedyskutował z porządnym prawnikiem od spraw podatkowych

@kamyk64
też słyszałam o planie zniesienia użytkowania wieczystego
ale sedno sprawy jest gdzie indziej
...może być znacznie gorzej kiedy wszystko
stanie się prawem własności .. i przywalą podatki katastralne

Generalnie zmierzam do tego , że 500+
przynosi widoczne owoce .. np. wzrost OC i opłat od gruntu
o KILKASET % .. a to wygląda dopiero na początek ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.