jakbym wiedział co bedzie sie działo z akcjami w przeciągu 2-5 tygodni to bym był najbogatszym człowiekiem na swiecie , a taki axaa pisze że spadnie do 32 ale kupił po 47 i nie sprzedaje , jak był bym pewien że spadnie to wszystko bym sprzedał i odkupił po 33 , ja długoterminowo inwestuję więc musze dobierać dobre spółki , a za małe pieniądze kupuję zgodnie z przeczuciami bez koniecznych fundamentów