Ta firma nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem. Za dużo czynników wpływa na wyniki, kurs dolara, cena ropy, sytuacja geopolityczna. Spółka mocno cykliczna której ciężko wypracować dodatni wynik. Poza tym szykuje sie armagedon z koronawirusem mamy drugą falę potem na jesieni 3 fala. Jak już zaczęło coś spadać to może spadać przez wiele lat.