Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: -9,46%

Re: po wynikach

Zgłoś do moderatora
Uważam, że ta spółka ma potencjał, samo kiszenie się przez tyle lat na praktycznie jednym poziomie jest niezłą bazą do silnego wybicia. Niestety wystarczy spojrzec na indeks najmniejszych spółek żeby zobaczyć jakie są problemy z aktywnością. ,na giełdzie nie ma pieniędzy... Ponadto trzeba pamietac, że plastek teraz może być łakomym kąskiem dla innych, większych firm. Łatwo sobie wyobrazić sytuacje w której już zresztą był w 2013 chyba roku. Kiedy o maly włos spółka nie poszła pod młot. Wtedy już tylko krok od wyprowadzenia jej z giełdy. Co przeciez ostatnio modne, utrzymywanie spółki na parkiecie przestało być prestiżowe:) Nie pokusze się o prognozwanie szczytu ceny bo podczas hossy może rosnąć mocno i szybko tak jak kiedyś...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLASTBOX 0,50% 2,01 2021-01-25 16:45:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.