W zasadzie to o slupie jeszcze niedawno nie bylo mowy w założeniach prezesa, a nagle? Oczywiście skup celem umorzenia to dobry krok, bo myślą długofalowo. le też jestem zdania, że póki kasy na koncie nie ma, to mozna gdybać z malym/dużym prawdopodobieństwem.