Dnia 2023-04-21 o godz. 14:13 ~xxx napisał(a):
> Gorzej, jak KNF nie da, bo nie pozwoli i spółka nie da, bo przesunie 25% na poczet przyszłego wykupu i umorzenia.
Jeszcze gorzej, jak będzie koniec świata i nie będe miał, gdzie wydać choćby nawet tej, którą wypłacą... XDDDD
Może jeszcze jakieś inne teorie katastroficzne?
xxx czyż moja teoria, ktorą wyssałem z palca, podobnie jak ty swoją, nie jest lepszzzzaaa?