¯\_(ツ)_/¯
Mam hipotezę, że w środę kupowało smart money które zrozumiało wagę wyników plus 500. W ostatnich dwóch dniach do głosu doszła ulica która tych wyników nie zrozumiała i nawet za bardzo nie zarejestrowała (patrząc na godzinę o której ludzie zaczęli wrzucać linki o tych wynikach).
Też może być to klasyczne kupuj plotki a sprzedawaj fakty. Dla mnie dobre wyniki za Q1 są już faktem. Może podobnie dla wielu wiec już zaczęli sprzedawać.
Widzę sporą szansę na rekordowe przychody więc się wkurzam ale trzymam