Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,40 zł , zmiana od tamtej pory: -17,15%

Re: PO - budowa.

Zgłoś do moderatora
Występujący tu patrioci polityczni najlepiej niech obejrzą wykres notowań PGE od czasów Tuska, kiedy PGE powstało i zostało wprowadzone na giełdę aż do chwili obecnej. Dla leniwych co nie chcą patrzeć - zjazd z 25 zł do 5 zł. W sprawie TVN - to amerykańska stacja - nasi przyjaciele.!!! którym nawet koncesji dać nie chcemy. Kochamy Amerykę za wszystko co dla nas robi !!! Broni nas,!! Broń nam sprzedaje !!! Elektrownię atomową nam postawi. Czy TVN jest na usługach Kremla ??? A może to choroba dwubiegunowa ???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -2,58% 22,70 2023-03-24 17:03:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.