Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,40 zł , zmiana od tamtej pory: -14,05%

PO - budowa.

Zgłoś do moderatora
Przecież jak PO wygra wybory, to z tej inwestycji nic nie będzie.
Tusk stwierdzi, że bezsensem jest inwestowanie w atom, skoro można tani prąd z Berlina kupować.
Sprzeda jeszcze PGE i tak to się zakończy.
PO PSL przez 8 lat swoich rządów nic kompletnie nie zbudowali, a jedynie tak jak wcześniejsze rządy wszystko wyprzedawali.
Teraz też inaczej nie będzie jeśli tylko przejmą władzę.
Także z tą elektrownią to może być jeszcze różnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 1,07% 23,55 2023-03-22 11:13:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.