Pompa jest pewna ale prawdopodobnie będzie trzeba poczekać do wyników 15 maja tz żeby po 1 zł sprzedać bo 0,50 będzie po ujawnieniu kto ma emisję i tyle w temacie a jak ktoś ma cierpliwość żeby grać na tym DT to ok ale blokujecie wzrosty sobie i nam i też już nie będę pisał bo nie ma z kim a cwaniaczki z DT robią leszczy jak chcą bo jak można było dzisiaj brać po 0,23-4 po 10:00 jak już sie generował sygnał na S ale tak to jest jak się nie ma pojęcia o AT
I co kilka osób oddało spadło kilka groszy i co z tego ???
Jak i tak nie spadnie poniżej 0,17 i nie wybije powyżej 0,30 bez infa
Tyle z newsów :)
Od dzisiaj przyznaję rację antyspamerowi i już nikogo nie będę namawiał do kupna a wręcz przeciwnie bo tak jak wolf pisze im nas mnie tym szybciej to ruszy ponieważ nie będzie miał kto sypać po 0,24 itp
Pozdrawiam zapakowanych poniżej 0,10 bo zostało nas max 10 osób a reszta kupuje po 0,23 oddaje po 0,20 i wyje jaka to zła spółka