Dnia 2017-03-20 o godz. 15:58 ~wolf napisał(a):
> już dawno wam pisałem wywalcie akcje,,szkoda waszych nerwów,,zostanie nas tu garstka i będzie ok,,,dlatego już rzadko pisze na tym forum widząc kolejnych jak to piszą ,że sprzedali,kupili,,że znowu nie wyszło,,,a kogo to obchodzi,,,,
nie obchodzi cię to nie czytaj
idź sobie w tym czasie na swoją drugą perełkę Letusa:) buahahahaha