I widać to co piszę od samego początku :)
Przy każdej podbitce kilka wpisów ja oddałem tylko wszyscy cały czas oddają a kurs 0,20 i okolice trzyma
Więc gdzie są te akcje ???
Gruby sypie to się uśmiałem :D buahahhahaha po 0,24 xD
Człowieku takimi tekstami to możesz sobie gimbazę straszyć a teraz kolejny wyjec do wycia z tekstami zaraz 0,10 żeby odkupić taniej !!!!!!!!!!!
Pisałem wiele razy to nie jest spółka na dwa dni tylko na dwa miesiące i takie miękkie parówy jak pan małybos blokują nam wzrosty od miesiąca ale cóż jak to mówią leszcze muszą oddać i zostać na peronie
16,05 1 zł i przypomnę wam to
PS 16.05 bo wyniki są zawsze około 22 ale tego większość pewnie też nie wie