wiesz kolego co mnie tu słupy obchodzą,,,nikt mi nie musi płacić,,mam swoje pieniądze,,od nikogo nie jestem zależny,,dla mnie może spaść do nominału dokupię drugie tyle co mam ,,,to wszystko,,,a pisać tu mogą co chcą mam to głębokow d,,,,,,,mam szacunek do Tomka ,który pisze tu prawde,,ale innym nie podrodze z tym,,widać ,że gość nie od wczoraj jest na giełdzie,,,