~wolf, ile ci placa za powstrzymywanie paniki i pomoc w utrzymaniu poziomu kursu, az sie słup nie wyprzeda na tym poziomie
i tak, coraz nizej, az spekula sie pozbedzie wszystkiego a slupy byly tu ogromne, bo akcji duzo w obrocie, co widac po wolumenach na spadkach