Bardzo dobra charakterystyka tego co się dzieje
Re: Dlaczego nagle tyle pesymizmu?
0
0
~tikitaka
2017-03-02 10:12
IP 89.72.173.*
ludzka naiwnosc nie zna granicnormalnie na wnuczka tez by cie zrobili :-)golym okiem widac likwidacje slupow na kolejnych coraz nizszych poziomach, a ludzie kupuja bo tanio i usredniaja bo sie jeszcze odbije i tam sa akcjea spekulant sprytnie gra i juz zarobiony, kto wam to teraz pociagnie w gore?