Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Ustawa PITowska milczy na temat przypadku umorzenia akcji w okolicznościach jakie miały miejsce. Biura maklerskie też pewnie nie mają pojęcia, a doradcy podatkowi będą się plątać. W PIT-8c jeżeli wykażą jakieś kwoty to będzie to informacja dodatkowa do wykorzystania ale nic poza tym. Nie będzie wiadomo, czy to będą koszty podatkowe. Jedyny pewny sposób to wystąpić o interpretację podatkową w indywidualnej sprawie. Jakaś gazeta ekonomiczna mogłaby się wstawić u Ministra Finansów żeby ten wydał interpretację ogólną. Wszak to Państwo doprowadziło do takiej sytuacji a sprawa dotyczy wielu osób.
  • PIT-38 Autor: ~Jan
  • Re: PIT-38 Autor: ~oannes
  • Re: PIT-38 Autor: ~mrfiesta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.