Nie żartuj, kogo ma odstraszać? Kto tu wchodzi? Kilku gimnazjalistów, którzy z przekory piszą, że Indata jest be, bo na WF-ie ktoś im ściągnął majtki?
Kilku spekulantów, którzy łapią po groszu i znikają po kilku postach typu "rakieta odpalona".
Na pohybel głupolom!