halsy fajnie się czyta twoje wpisy tylko ze nie mają pozytywnego wpływu na kurs. jak ktoś brał poważnie woje wpisy przy 90 gr i zakupił indate to teraz jest w plecy -30%. w tym czasie tylko 1 duza podbitka była z 74 na 90 gr. tak ze liczę ze dno juz zaczyna się uklepywać na 59-58 gr i rozpoczną scalenie.