Analitycy rynków finansowych oraz liczne rekomendacje banków utwierdzają w przekonaniu inwestorów o celowości inwestycji w Wielka Grupę Indaty.
Każda ilość akcji jest wessana przez instytucjonalnych i drobnych inwestorów. W akcjonariacie sa już Fundusze Inwestycyjne i inne grube ryby.
Trolle starają się deprecjonować nadchodzący złoty okres, ich wola, zresztą za co mieliby kupić akcje? :)
Ogromnych zysków życzę!