Ja się dałem ubrać wczoraj i jestem z tego zadowolony.
Jak jest wojna ( jak teraz) to w cenie są 3 , może 4 branże:
1. żywność
2. energia
3. leki
4. woda
Bez reszty da się przezyć.
Z tą energetyką z GPW to tylko PAK bo reszta zostanie bez kasy bo rząd za ich pieniądze będzie walczył z koronawirusem.
Czekaliśmy na hossę na spółkach medycznych to w tym roku ona będzie.
JS