pkc jestes taki swistowiec wiec powinienes wiedziec u nas mozna ( w prywatnych klinikach) robic zabiegi nie cierpiace zwloki. Gdy mi udowodnia ,ze bylo inaczej kosztuje to ( a sprawdzaja ) 25 000 CHF od lebka.Slowem pracujemy na 1/5 gwizdka. Szlag mnie trafia bo mimo to przychodza tluki z blachostkami .Tych gonie.Ty bys sie kwalifikowal.OLO nie