Dnia 2021-05-18 o godz. 06:16 ~pikuś napisał(a):
> LOL, kolejny frajer nieczytający prospektu emisyjnego i strategi rozwoju.
>
> Wszystko idzie zgodnie z planem, po to była emisja w zeszłym roku żeby tą kasę do pieca wrzucać powiększać zespół, grzać maszynę i maksymalizować przychód a nie żeby rentowność robić bo analfabeci wsteczni na forum bankiera potrzebują.
>
> Zabawa z DW polega na kupieniu papiera i trzymaniu do końca, wszystko co jest pomiędzy nie ma znaczenia dopóki zarząd realizuje to co jasno podał w prospekcie i strategi a na razie robią to perfekcyjnie.
>
> Piękny wzrost przychodu 170% bez ogłaszania większych kontraktów
>
Powiedz to kursowi dzisiaj.