LOL, kolejny frajer nieczytający prospektu emisyjnego i strategi rozwoju.
Wszystko idzie zgodnie z planem, po to była emisja w zeszłym roku żeby tą kasę do pieca wrzucać powiększać zespół, grzać maszynę i maksymalizować przychód a nie żeby rentowność robić bo analfabeci wsteczni na forum bankiera potrzebują.
Zabawa z DW polega na kupieniu papiera i trzymaniu do końca, wszystko co jest pomiędzy nie ma znaczenia dopóki zarząd realizuje to co jasno podał w prospekcie i strategi a na razie robią to perfekcyjnie.
Piękny wzrost przychodu 170% bez ogłaszania większych kontraktów