Jak to co , stówka 100 ziko, koniec lansu za friko i za nasze . Limit zaufania wyczerpany, lecą spawać podłogę, zmiana trendu aż coś zaprezentują porządnego. Każdy się naciął na big data, bo takie modne i jeszcze pod covid było dobre, ludzie na zdalnym cyfryzacja itd... nawet fundy się dały zrobić w konia tam pracują tacy sami ludzie jak my. Będą skracać. Tak spekuluje nie wiem co będzie.