ja tam nie wiem ale powinni przemielic na tym poziomie tych instytucjonalnych bo oni robia promocja za pieniadz "emeryta" ktorzy zasponsoruja wzrosty ale komus innemu nie sobie a co kto kazal powierzac im kase instytucjonalnym - w sumie to nie mieli wyjscia ale kij w maliny.... tak to jest