Dnia 2010-08-20 o godz. 16:34 ~gniot napisał(a):
> To teraz będzie piękna czarna,już się z prawej prześcigaja
> w ustawce.Kolejna podbitka za miesiąc.
będzie jak ma być - ja wiem jedno wsparcie wybronione, wyjście ze spadków , wybicie na wysokim obrocie = zajebisty popyt i wzrosy. NTT ma dobre perspektywy i fundamenty ( z małym potknięciem prz 1 Q). ROSŁY MALUCHY BEZ PODSTAW A TO MA KISIĆ . C/WK = 0,56