Jak mam nie popadać w zachwyt, skoro jestem boski ?
Ale przynajmniej teraz Tom wiesz, że jestem jednym z najlepszych analityków technicznych na forum Bankiera.
Ba może nawet najlepszym, więc wcale mnie nie dziwią te pokłony i szacunek jaki mi oddajesz.
Tak trzymaj Tom, a będzie ci dane, ja ci to mówię, a ja nie kłamię.
Tak trzymaj, a dostaniesz ode mnie poziom do którego BOS dotrze. Jeden taki bił pokłony miesiącami i teraz jest prezesem.
Opłaciło mu się ? Opłaciło !
Tobie też się opłaci, tylko nie przestawaj.
ck