Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,00%

Re: Pge wszystko bierze?

Zgłoś do moderatora
A nie założyłeś, że jeśli ktoś ma w ogóle zyskać na wycofaniu się Innogy to przede wszystkim Traficar i Panek? To są firmy kilka razy większe od 4Mobility i mające znacznie większe doświadczenie w branży wynajmu samochodów. Zresztą z komunikatu Innogy wynika, że już porozumieli się z Traficarem w kwestii przekazania klientów.
Co do dosypywania kasy przez PGE, to są mity. Raz, że PGE ogłosiło już, że się wycofuje z elektromobilności. Zresztą po co im mały carsharing bez perspektyw przejścia na samochody elektryczne? Benzyny przecież nie sprzedają. Dwa, że od 4 lat, w 4Mobility koszty pokrywają równo połowę przychodów. Wzrost przychodu, pociąga za sobą proporcjonalny wzrost straty. Jeśli to nie jest dowód na fakt, że model biznesowy nie działa, to nie wiem co mogłoby nim być.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MOBILITY -3,27% 4,74 2021-07-30 09:22:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.