Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -19,66%

Re: Pge wszystko bierze?

Zgłoś do moderatora
nie zgadzam się. Innogy mial tylko samochody elektryczne, ktore od razu były skazane na porazke. Sam zarzad spolki mowil ze to mało rentowne bo ludzie jezdzą tymi elektrykamo za ostro i baterie szybko padają.
4 MOBILITY odzyska ogromny rynek warszawski po upadku Innogy, bo nie ma samochodow elektrycznych tylko benzynowe albo diesle od AUDI.
POZA TYM PGE moze dosypać dowolną ilosc kapitału i cashu :))

ja widze 4 MOBILITY po 30 PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MOBILITY -3,27% 4,74 2021-07-30 09:22:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.