Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -16,84%

Re: Pge wszystko bierze?

Zgłoś do moderatora
Kto przejmie stacje ładowania PGE?
Z informacji WysokieNapiecie.pl wynika, ze zainteresowany przejęciem stacji ładowania PGE jest m.in. GreenWay, ale największy operator takich stacji w Polsce nie otrzymał jeszcze żadnego zaproszenia do rozmów ze strony PGE. Chęci na przejęcie nie ma natomiast zielonogórska Ekoenergetyka, która – choć też wygrała kilka lokalizacji na MOP-ach i podpisała już umowy z GDDKiA na ich realizację – to chce rozwijać się głównie w oparciu o duże huby kilku superszybkich ładowarek w jednym miejscu, pod marką Ekoen.
Najbardziej prawdopodobnym przejmującym stacje PGE jest inny państwowy koncern – Orlen. Płocka spółka buduje dużą sieć stacji ładowania, głównie na swoich stacjach benzynowych i najprawdopodobniej za chwilę wchłonie sieć ładowarek Energi, którą niedawno przejęła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MOBILITY -3,27% 4,74 2021-07-30 09:22:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.