Tak,tak,tu sami zarobieni a Ci co siedzą od powyżej 10 zeta od kilku ładnych lat to gdzie?
To to wcale nie urosło od 1,20 ,to to odbiło do dna,gdzie spadło z bardzo wysoka.......
Przestańcie pisać o tej spółce same superlatywy bo ludzie was czytaja i ładują czasami swój dorobek życia....