ten śmieć w q1 wypracował dywidendę 25gr, według zapowiedzi zarządu będzie podobny, także w połowie sierpnia tutaj będzie easy 4.50 - 5.00 . peroniarze kwiczą i liczą, że załapią się na promocję. prezes wyłożył 3 bańki na akcje po kursie 3.00 - 3.20, bo wie, że będzie grubo. także stój dalej na peronie i kwicz kwi kwi xP Możliwe, że kurs jeszcze trochę spadnie, chętnie dokupię.