q2 będzie podobny do q1, a to już może być dywidenda rzędu 45-50gr. gdzie wtedy będzie kurs ? xP a przecież w drugiej połowie roku spółka też będzie zarabiać.
jakiś cas temu kupowałem Orlen po 60.00, kurs poszedł na 65 i zawrócił, peroniarze się śmieli, a później sami kupowali po 70 kwi kwi xP