Ehhh....szkoda czasu na DW ! Od pół roku zerowe obroty i myślę że przez następny rok tu będzie ospały kurs. Tu się traci czas a pieniędzy się nie zarabia trochę mnie to męczy już i czas się pożegnać po nowym roku ! Papa ! innym życzę wytrwałości może akurat wybije !