Zielono pewnie jutro będzie, ale jakby nie patrzeć, tutaj kurs słabo reaguje nawet na grube infa. Byliśmy już na 240 po doniesieniach o zastosowaniu narzędzi do ochrony granic, a potem było wiele równie ważnych, cennych, cenniejszych? doniesień... i nic. Już to mówiłem: Tutaj jest tankowanie na całego, długie i mozolne, ale warto czekać.