Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  139,00 zł , zmiana od tamtej pory: -40,29%

Re: PEAK MD 4211

Zgłoś do moderatora
fakty są nieubłagane Lesio1) 500k sprzedanych kopi i 6 mln zysku WOW2) Współwydawca i podział keszu (25 lub 50%) - nieźle3) Coop - haha, z debiutu i prezentacji wynika, że firma dopiero szuka specjalistów od multiplayer haha, to za 2-3 lata4) Konsole - daleka droga, brak coopa, sprzedaż będzie bardzo słaba5) Spółka jednej gry - FAKT: według prezentacji firma ma dopiero ogłosić projekt, sami nawet nie widzą, co to ma być, zbierają pomysły - 4-5 lat6) Są już pod premierze gry, więc teraz sprzedaż będzie DRAMATYCZNIE spadać7) Zysk może one off w tym roku do 10 mln maks, ale średniorocznie 5-6 mln do 2025 roku, co daje kosmiczną wycenę8) Koszty roczne Rendera 3-4 mln, a będą większe9) POTENCJAŁ - ogromny do spadków i CAP na poziomie 60-70 mln

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RENDER -2,70% 79,20 2026-02-06 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.