Ceny emisyjne akcji to calkiem inna sprawa dostają za firme ktora zarabila 10 mln , i przez te wlasnie akcje bedzie rozliczenie , wiec tego nie porownuj wez pod uwage ile akcji bedzie i jaki zysk wyzej masz podane minimum powtazam minimum a moze byc duzo wiecej .to policzysz to ci wyjdzie tylko duzy + na korzysc Pcguardu , i dalej juz nie ma o czym gadac cze.